ارسال و دریافت پیامک

  ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی براساس جنسیت و محدوده سنی

ارسال هدفمند شما را برای تبلیغات موفق و پربازده کمک می نماید و همچنین شما مطمئن هستید که با کمترین هزینه محصولات و یا متن اطلاع رسانی خود را به مشتریان یا مخاطبان اصلی خود در هر جنسیت و هر رده ی سنی اطلاع رسانی می نمایید. ارسال های انبوه فعلی براساس کدپستی و یا محدوده بانک های شماره ها احتمال و درصد خطای بالاتری نسبت به متد جدید ارسال های تبلیغاتی دارد . با متد جدیدی که در سامانه ایجاد شده شما در هر نقطه ای از ایران اسلامی حضور دارید و مشتریان خاص خود را خواهید داشت . هوشیار باشد و در سریع ترین زمان ممکن گوی سبقت را از رقبای ضعیف خود بربایید .

در این روش جدید شما میتوانید پیامک های خود را به رنج سنی خاص و یا یک جنسیت خاص محدود کنید . حتی درخواست پیامک انبوه شما میتواند ترکیبی از این دو شرط را داشته باشد و در محدوده جغرافیایی خاصی ارسال شود . 

شما به عنوان یک فروشنده , مدیرعامل یک شرکت خدماتی و یا یک بیزینس من آزاد میتوانید در هر بازه ای از مخاطبین و دارندگان تلفن همراه , خدمات و محصولات خود را عرضه کنید .  در قسمت ارسال پیامک هدفمند با همکاری اپراتور چهارم و شرکت معظم همراه اول شما میتوانید مخاطبین خود را با حساسیت و محدودیت های بیشتری انتخاب کنید . 

 

  به عنوان مثال شما به عنوان ارایه کننده خدمات آرایشی بهداشتی محصولاتی دارید که در هر بازه سنی و به هر جنسیتی امکان عرضه را دارند . اما مسلما ارایه محصولات مردانه به آقایانی که در بازه سنی  استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی باشند , احتمال خرید آنها از شما را بسیار افزایش میدهد . 

 سامانه آردین دیتا به عنوان اولین ارایه کننده خدمات ارسال پیامک انبوه براساس جنسیت و محدوده سنی در ایران , افتخار دارد تا این سرویس ویژه را برای مشتریان خود که همگی مشتریان ویژه هستند , ارایه  نماید . در صورتی که شما مشترک سامانه آردین دیتا هستید , میتوانید با ایجاد یک درخواست در قسمت پشتیبانی درخواست فعال سازی خطوط ارسال هوشمند را بنمایید و یا اگر هنوز در خانواده آردین دیتا عضو  نشده اید ,فرصت را از دست ندهید . 

 پیشنهادات ویژه همیشگی نیستند,در زمان مناسب از فرصت ها استفاده کنید .